صفحه نخست | RSS

كانون زبان اطلس با بيش از 28 سال سابقه درخشان در زمينه آموزش زبان انگليسي


آشنایی با مدیر مسئول (Founder/Director)
تاريخ: ۸ دی ۱۳۸۹

                

            Dr. S. Ahmad  Agamali 

بیوگرافی مؤسس و مدیر مسئول زبانکده اطلس

به سال ۱۳۶۳ بعد از تحصیلات دوره متوسطه در دانشگاه معتبر و بین المللی AUDTCF  شروع به تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی کردند. از سال دوم دانشکده مشغول به تدریس زبان انگلیسی شدند و شش سال متوالی به عنوان مدرس و سر گروه زبان در مؤسسه زبانهای خارجی Ders-Al مشغول به کار بودند و سپس در کالج مشهور  F.A.C  بعنوان مدرس زبان با دیگر اساتید خارجی به مدت ۳ سال فعالیت کردند.سپس شروع به تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا و در عین زمان بعنوان اسیستان در همان دانشگاه زیر نظر پروفسور Doğan Aksan  فعالیت کردند.

در طول این سالها تالیفات مهمی از جمله The English Grammar  را برای دانشجویان خود و همچنین  کتاب   Etymology of English  را برای اولین بار در خارج از کشور به چاپ رساندند , به علت شایسته بودن در تدریس موفق شدند در آکادمی پلیس و انجمن های فرهنگی آمریکا و کشورهای خاورمیانه تدریس کنند در طول این سالها مشاور آموزشی و روحی دانشجویان نیز بودند.

از سال ۱۳۷۲ به عنوان مدرس زبان در دانشگاه انگلیسی زبان , مدیترانه قبرس فعالیت کردند و برای یک دوره متدهای تدریس در انگلستان بسر بردند. از سال ۱۳۸۱ در دانشگاه آزاد مجتمع تبریز به تدریس مشغول بودند. ایشان در عین زمان نماینده رسمی British School  در متدها ی تدریس و اعطای گواهینامه در ایران هستند و در عین زمان ممیز و مشاور رسمی موسسه استانداردهای بین المللی Tuv  آلمان در زمینه مدیریت آموزشی می باشند.

مقالات و ترجمه های متعددی را در زمینه های مختلف خصوصا ادبیات انگلیسی در سمینارها و مجلات ایرانی و خارجی در طو ل سالهای ۱۳۷۰ به این طرف به چاپ رسانده اند. ایشان به غیر ازانگلیسی به تدریس زبانهای آلمانی و ترکی استانبولی نیز مشغول می باشند و در این زمینه هم تالیفات مهم از ایشان موجود می باشد.

 

نويسنده: Atlas | نظرات[۰] | ادامه متن


بدون نظر

نظري وجود ندارد.

نمايش خوراک RSS براي نظرات در اين مطلب.

ببخشید، نمی‌توانید دیدگاهی بنویسید.